Aktualności

18 października 2018 r.

O godzinie 10.00 w Zespole Szkół w Goździe odbyła się, jak co roku o tej porze, próbna ewakuacja. Akcja przeprowadzenia próbnej ewakuacji przebiegała szybko, sprawnie i bez zakłóceń.

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

17 października 2018 roku o godzinie 10.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Goździe odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: wójt Gminy Gózd, pan Paweł Dziewit, dyrektor ZEAS-u, pan Józef Drab oraz ks. kan. Zbigniew Skorża. Przedstawienie przygotowali uczniowie pod kierunkiem pań: Anny Popławskiej, Katarzyny Mazur, Edyty Miernik i Agnieszki Świgoń. Młodzi artyści pieśnią i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie oraz przedstawicielka rady rodziców, pani Małgorzata Juźwik, docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Na zakończenie akademii głos zabrali: wójt Gminy, p. Paweł Dziewit oraz dyrektor szkoły, p. Sławomir Czyż, którzy podziękowali za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyli wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Pod koniec zostały wręczone Nagrody Wójta i Dyrektora wyróżnionym nauczycielom.

Dzień otwarty dla rodziców - 4 października 2018 r.w godz. 16.30-17.30.

Wystawa pamiątek

W związku z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości podjęliśmy się zorganizowania w naszej szkole wystawy pamiątek związanych z odzyskaniem niepodległości i budową państwowości Polskiej.

Uprzejmie prosimy Państwa o pomoc i włączenie się w obchody tego święta. Dlatego zwracamy się z prośbą o poszukanie starych dokumentów, przedmiotów, fotografii związanych z historią Polski i wypożyczenie nam na czas trwania wystawy, czyli od 15 października do 16 listopada.

Z góry dziękujemy za zrozumienie i zaangażowanie w nasz wspólny projekt. Wszystkie przyniesione przez Państwa pamiątki oddamy zaraz po zakończeniu wystawy.

20 września 2018 r.

W czwartek, tj. 20 września 2018 roku, uczniowie klas I - VI szkoły podstawowej wezmą udział w elmeksowaniu zębów.


18 września 2018 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na spotkanie z wychowawcami oddziałów, które rozpoczną się dnia

18 września (wtorek) o godzinie 16.00.

Po zebraniu zapraszamy reprezentantów oddziałów na spotkanie z dyrektorem Zespołu Szkół w Goździe.

3 września 2018 r.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 3 września 2018 r. o godzinie 10.00 na sali gimnastycznej.

Przedszkole rozpoczyna pracę 3 września od godziny 7:00.

Na Mszę Świętą zapraszamy o godz. 8:30 do Kościoła pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Goździe.