Zespół szkół w Goździe

Jesteś widoczny - jesteś bezpieczny

30 października w naszej szkole Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie zorganizuje imprezę w ramach kampanii społecznej "Jesteś widoczny jesteś bezpieczny", w której wezmą udział uczniowie klas III-VIII szkoły podstawowej.

Wszyscy uczestnicy wezmą udział w trzech panelach promujących bezpieczeństwo. Pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Radomiu przeprowadzą naukę jazdy po torze rowerowym, policjanci z KM Państwowej Straży Pożarnej w Radomiu omówią zasady udzielana pierwszej pomocy na fantomach do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Rozpoczęcie imprezy, podczas której wszyscy uczniowie otrzymają zestawy zawierające elementy odblaskowe, przewidziane jest na godzinę 9:30.

Serdecznie zapraszamy!

Zmiana numeru telefonu

Informujemy, że nastąpiła zmiana numeru telefonu Zespołu Szkół w Goździe.

Aktualny nr to: 48 3202121

Przepraszamy za wynikłe z tego tytułu niedogodności.

Dyżury nauczycieli

Zachęcamy uczniów do korzystania z pomocy nauczycieli w przypadku napotkania trudności z opanowaniem wiadomości i umięjętności.

W naszej szkole nauczyciele prowadzą dyżury, których harmonogram znajdziecie po kliknięciu na link: Harmonogram dyżurów nauczycieli

Wystawa pamiątek

W związku z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości podjęliśmy się zorganizowania w naszej szkole wystawy pamiątek związanych z odzyskaniem niepodległości i budową państwowości Polskiej.

Uprzejmie prosimy Państwa o pomoc i włączenie się w obchody tego święta. Dlatego zwracamy się z prośbą o poszukanie starych dokumentów, przedmiotów, fotografii związanych z historią Polski i wypożyczenie nam na czas trwania wystawy, czyli od 15 października do 16 listopada.

Z góry dziękujemy za zrozumienie i zaangażowanie w nasz wspólny projekt. Wszystkie przyniesione przez Państwa pamiątki oddamy zaraz po zakończeniu wystawy.